Okuste kouzlo ready made s.r.o.

Srp 19, 2014 by

konventna_21Máte zájem o to, stát se novým majitelem firmy, která přispěje k vašemu lepšímu podnikatelskému rozvoji? Rádi byste však těchto úkonů docílili skutečně rychle, bez jakéhokoliv zdržování? V tom případě zapomeňte na založení společnosti s ručením omezeným svépomocí a vydejte se mnohem flexibilnější cestou.

Tou je ready made s.r.o., tedy hotová firma připravená k okamžitému prodeji. Subjekt bez jakékoliv negativní historie, který lze využívat k vlastním podnikatelským aktivitám. Jde o připravené společnosti na odprodej klientem. Mezi velké klady tohoto řešení patří hlavně zajímavé pořizovací náklady a rychlost celého procesu.

Co je to virtuální kancelář?

Vaše podnikání nemusí začít jenom rychle, ale také ekonomicky. Toho docílíte tím, že využijete další přínosné služby v této oblasti. Je to virtuální kancelář, jejíž název do značné míry mnohé prozrazuje.

Nejde totiž o pronájem konkrétní fyzické plochy, nýbrž o sídlo firmy, za které platíte podstatně menší peněžní sumu. Na jednu stranu ušetříte a na tu druhou se můžete prezentovat zajímavou adresou na vizitkách.

Virtual Office, to je balíček komplexních služeb, jež si lze přizpůsobit k obrazu svému. Někoho například zaujme možnost být informován o příchozí poště, jiný zase vsadí na profesionální recepční služby. Zatoužíte-li po skutečně vybavené kanceláři nebo konferenční místnosti, kde byste mohli zrealizovat svoji pracovní schůzku, není to problém.

Podnikání levou zadní

Plánujete-li vpadnout do světa skutečného businessu, vyberte si pro to tu nejjednodušší cestu. Pořiďte si ready made s.r.o. a zároveň s ní si připlaťte za virtuální kancelář. Minimální investice, která se vám oproti fyzickým prostorám navrátí během krátkého okamžiku.

Dnes již na podnikání nemusíte být sami. Zvolte služeb profesionálů, jež vás touto náročnou oblastí provedou a zajistí vše potřebné.

Podobné články

Sdílejte