Oblíbené pražské lokality vhodné pro bydlení

Úno 6, 2017 by

Oblíbené pražské lokality vhodné pro bydlení

Hlavní metropoli si zamilovala spousta lidí. Někdo kvůli snadné pracovní dostupnosti, jiný s ohledem na občanskou vybavenost nebo možnosti vyžití a sportovních aktivit. Ať už jsou důvody jakéhokoliv charakteru, je neoddiskutovatelné, že novostavby v Praze čelí aktuálně silnému zájmu nejrůznějších typů rezidentů.

Spadáte-li do škatulky těch, kteří byli očarováni přednostmi hlavního města, určitě vás budou zajímat lokality, jež vám mají co nabídnout. V tomto směru lze rozhodně doporučit Prahu 10 a její části.

Byty Hostivař na Praze 10

Praha 10 je z dlouhodobého hlediska vyhledávaným místem, kde dochází ke kouzelnému spojení přemíry zelených ploch s bohatou nabídkou služeb libovolného typu. Na jedné straně získáte potřebný klid, na té druhé zase vymoženosti velkoměsta.

Typickým představitelem těchto slov jsou moderní byty Hostivař. Několik developerských projektů nacházejících se u stejnojmenné vodní nádrže a lesoparku. Vynikající příležitost pro milovníky zeleně a venkovních pohybových aktivit.

Z aktuálních bytových komplexů lze jmenovat projekty Nad Přehradou, Club Ocean, Rezidence Golf Hostivař nebo Ekocity Hostivař.

Poznejte krásy městské části Praha10

Praha 10Hostivař samozřejmě není jediným místem, které vám poskytne prvotřídní dopravní dostupnost prostřednictvím městské hromadné dopravy a nedalekých sjezdů z hlavních silničních tahů. V tomto směru určitě nezaostávají například Dolní Měcholupy, Dubeč, Malešice, Uhříněves, Záběhlice, Strašnice a další.

To jsou lokality, jimž z pohledu bytového lze jenom stěží cokoliv vytknout. Důkazem toho jsou školská a sportovní zařízení, dětská hřiště, obchodní domy a supermarkety, restaurace, zábavní a kulturní centra, včetně mnoha veřejných institucí. To vše zahalené do klidu tamních čtvrtí se spoustou relaxačních ploch.

Podobné články

Sdílejte