Nové Chabry – pětihvězdičkové luxusní bydlení

Led 3, 2014 by

Severní část Prahy 8 je doslova ideálním místem pro pořízení nemovitosti v poklidné a všestranně vybavené oblasti. Působiště, které se díky hromadné dopravě nachází pouze 15 minut od centra a nedisponuje jen dokonalou a bohatou občanskou vybaveností, ale i příjemnou a rozmanitou zelení.

To je situační popis developerského projektu Nové Chabry Praha 8, který je realizován v podobě čtyř obytných komplexů, v nichž naleznete 88 bytových jednotek.

Vysoký nadstandard na každém kroku

Jednotlivé byty se pyšní dispozičním členěním 1+kk až 4+kk, které předkládají dostatek životního prostoru, v rámci něhož nechybí balkony nebo garážová stání. Developer tohoto projektu se zaměřil především na luxusní vybavení vnitřních prostor, jež je zhotoveno za přispění kvalitních a značkových komponent a doplňků.

Pořídit si tak můžete bytové jednotky, jejichž podlahová plocha započíná na hranici 39m2 a končí na hodnotě 100m2. Jen prvotřídní architektura a aplikování novodobých stavebních postupů nejsou jedinou výsadou developerského projektu Nové Chabry Praha 8.

Soukromí a zázemí pro děti

Čtyři bytové domy tvoří společně s dalšími občanskými prvky uzavřený areál, který je plný zeleně a hlavně špičkového a bezpečného zázemí pro děti. Na dosah ruky tak máte obchod se základními životními potřebami, mateřskou školku a mnohé další.

Nové Chabry jsou právoplatným představitelem označení „pětihvězdičkové bydlení“. Místem, které vás z pohledu spokojeného a všestranně zajištěného života, uspokojí po všech stránkách.

Podobné články

Sdílejte

Leave a Reply