Nové byty – Rezidence Sochorova Brno

Čvn 4, 2014 by

Zajímáte-li se o rezidenční bydlení na jihu Moravy, konkrétně v Brně, přinášíme vám jeden velice praktický tip. Je jím Rezidence Sochorova, která má dvě etapy výstavby. Ta první je již dokončena a v realizaci je druhá, jež je taktéž příslibem nových a moderních bytů.

Ceník bytů Sochorova je velice zajímavý, proto by měl zbystřit opravdu každý, kdo si zamiloval lokalitu v Žabovřeskách a touží po komfortním bydlení s celou rodinou. Nabízeny jsou mimochodem i menší byty, jež přijdou vhod svobodným jedincům či mladým párům.

Pojďme se na Rezidenci Sochorova podívat trochu z blízka.

Vynikající situování

Nejprve zmíníme samotné umístění bytových objektů, které je více, než zajímavé. Nachází se totiž mezi zalesněnými kopci, kde člověk objeví dostatek klidu a harmonie. O tu se stará také praktický vnitroblok, v němž je vybudována spousta relaxačních prvků.

Městská část Žabovřesky je situována jenom kousek od centra, kam se můžete dostat prostřednictvím hromadné dopravy. V okolí nebudete ochuzeni o žádnou důležitou občanskou vybavenost, ani prvotřídní sportovní zázemí, které začíná golfovým hřištěm a končí různými cyklostezkami.

Novodobá Rezidence Sochorova je zkrátka spojením mnohých kladů, jež nelze přehlédnout.

Jaké zázemí nabízí samotný bytový projekt?

V rámci architektonicky propracovaných staveb se vám dostane opravdového komfortu a vysokého standardu pokud jde o vnitřní vybavení. Nabízeno je dohromady až 152 bytů.

  • I. etapa má 60 bytových jednotek
  • II. etapa má 92 bytových jednotek

Dostatečně prosvětlené byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk nadchnou naprosto každého, komu vyhovuje příjemný životní prostor od 32,59m2 do 129,49m2.

Základem všeho je využití kvalitních stavebních materiálů a moderních technologických postupů výstavby, tudíž máte záruku opravdu vysoké preciznosti celkového bydlení. Více informací ostatně naleznete na internetovém portálu rezidencesochorova.cz.

Pořiďte si komfortní a útulné bydlení, v rámci něhož získáte dostatek zeleně u domu, balkony, terasy, podzemní či nadzemní garážová stání nebo prostornou sklepní kóji.

Podobné články

Tagy

Sdílejte