Nové byty Praha Smíchov

Bře 17, 2015 by

Nové byty Praha Smíchov

Praha 5 patří k vyhledávaným lokalitám hlavního města. Oblast, v níž dochází k ideální rovnováze mezi občanskou vybaveností, dopravní dostupností a optimálním množstvím zeleně. Zkrátka od každého kousek.

Nejžádanější jsou samozřejmě byty Smíchov. Ty jsou povětšinou obklopeny řadou parků a zelených ploch, kde se lze oddávat příjemné relaxaci uprostřed velkoměsta.

Není proto s podivem, že mezi opravdové přednosti tohoto místa patří určitě park Skalka, Mynářka a Sacré Couer. A jaké developerské projekty stojí opravdu za zavážení?

Novostavby v Praze, které musíte mít

Ať už se zaměříte na Smíchov nebo jinou oblast, jako je Košíře či Západní Město, vždy objevíte moderní a stylové bydlení, jež doslova překypuje novotou, špičkovými stavebními materiály a zajímavým vzhledem.

Z těch nejznámějších a nejvyhledávanějších nemovitostí lze jmenovat následující.

  • Britská čtvrť
  • Sacré Couer
  • Rezidence Anděl

Vybírat samozřejmě můžete nejenom z novostaveb, ale i ze zmodernizovaných činžovních domů. V takovém případě vaše pozornost padne na Byty Holečkova, které pojí historickou část s originálním novodobým pojetím.

Novostavby Praha 5 jsou nabízeny i v odlišných cenových hladinách, tudíž si na své přijde doopravdy každý. Ať ten, kdo dává přednost 1+kk, tak početnější rodiny s dětmi vyhledávající prostor alespoň 4+kk.

Smíchov si jednoduše zamilujete

Zaměřte se na lukrativní bydlení v poklidné lokalitě, díky níž téměř nepostřehnete, že žijete v hlavním městě, přesto vám neuniknou jeho vymoženosti. Volte novostavby v Praze, s nimiž budete spokojeni jak po stránce technické, tak z pohledu vnitřního uspořádání, úložného místa, možnosti výhledu nebo podzemního garážového stání.

Investujte do novostavby Praha 5 a nalezněte si místo, kde budete chtít strávit zbytek svého poklidného života.