Nezapomínejte na zateplení nemovitosti

Čvc 25, 2014 by

fasadaBydlíte v panelovém domě nebo v jiném postraším objektu, který je tvořen ještě ze starých výrobních materiálů, u nichž nebylo pomýšleno na dostatečnou izolaci? Chcete snížit celkové náklady na vytápění všech bytových jednotek?

V takovém případě existuje pouze jediná možnost, kterou je zateplení fasády. To přináší tepelné úspory, jež potěší peněženku každého majitele nemovitosti. Jde sice o jednorázovou a vyšší investici, ta má však díky vhodně navrženému řešení krátkou a rychlou návratnost.

Musíte se samozřejmě obrátit na subjekt, jenž se honosí dostatečnou kvalifikací a je schopen vám zajistit profesionální zateplení, které bude realizováno z toho správného materiálu. Takovou firmou je například PS GROUP, jež má velice všestranné portfolio služeb.

Zateplení střechy pomůže

Je nutné zmínit, že pokud má být zateplování vašeho objektu opravdu kompletní, neměli byste opomínat ani na další části nemovitosti. Je to určitě zateplení střechy, které funguje jako praktická ochrana před účinky povětrnostních vlivů. V tomto ohledu se přihlíží k tomu, zda jde o střechy jednoplášťové nebo dvouplášťové.

Kromě zateplení vám bude provedena také správná hydroizolace, kotvení a spádová vrstva. Zkrátka vše, jako celek, prostřednictvím něhož nebude unikat z objektu teplo ven a zároveň ani voda dovnitř.

Zateplení stropu od specialistů

Při zateplování je samozřejmě vhodné, jít do toho nejmenšího důsledku, aby se realizované pracovní akce a vynaložené finanční prostředky opravdu vyplatily. V takovém případě si dejte záležet ještě na zateplení stropu, které zvyšuje tepelnou pohodu.

Předělejte svůj dosavadní neekonomický objekt na ten nízkonákladový, jež se bude pyšnit minimálními tepelnými ztrátami. Investujte do svého obydlí, které vám díky těmto zákrokům bude ke vší spokojenosti sloužit spoustu dalších let. O tom vás přesvědčí společnost PS GROUP.

Podobné články

Sdílejte