Nabídka developerských projektů

Pro 22, 2014 by

Nabídka developerských projektů

Hlavní metropole se skládá hned z několika městských částí, které nabízí řadu lukrativních developerských projektů k nastěhování.

Zajímavé jsou například byty v Praze 10, mezi nimiž vyniká kupříkladu stavební dílo Ecocity Uhříněves I.

Komplexy vybudované společností Ekospol, jež prostřednictvím první fáze přináší až 130 nových bytových jednotek. To je bezpochyby spousta místa k trvalému žití, k němuž samozřejmě patří i podzemní garážové stání, balkony, terasy nebo předzahrádky.

Vyzkoušejte novostavby Praha 5

Táhne-li vás to spíše k centru hlavního města, určitě vás osloví zcela jiné developerské projekty. Za zmínku stojí bezpochyby tyto.

  • Barrandov Hills
  • Rezidence Výhledová
  • Sacre Coeur 2

Jde o moderní novostavby Praha 5, které v sobě pojí hned několik zajímavých předpokladů najednou. Novodobá a stylová architektura se zde mísí s propracovaností interiérů, kde jsou voleny nadstandardní doplňky.

Navíc máte jistotu, že jednotlivé projekty leží v lokalitách, kde vám nebude chybě skutečně nic. Při výběru, potažmo nákupu bytové jednotky totiž musíte přihlížet na blízkou vybavenost.

Luxusní byty na prodej v Praze 8

Chcete-li mít na dosah školy, obchody, restaurace, zábavu nebo sportovní vyžití v kombinaci s přírodou, určitě se zaměřte na oblast Praha 8. Právě tam se vám dostane tohoto zázemí, včetně vynikající dopravní dostupnosti.

Nové byty na prodej v Praze 8 mohou mít podobu novostaveb, ale také zrekonstruovaných objektů, v nichž vznikly kupříkladu lukrativní a často vyhledávané půdní byty.

Začněte řešit svoji bytovou otázku ideálně s internetovým projektem bytyprodejpraha.cz, který sdružuje všechny výše uvedené lokality a ještě mnohé další. Realitní server nabízející nové byty v rámci aktuálních developerských projektů, a to včetně hodnotných informací a výsledných cen.

Podobné články

Sdílejte