Moderní dřevostavby na klíč

Lis 21, 2014 by

dřevostavby na klíčDřevostavby se řadí k velice žádaným a oblíbeným typům nemovitostí. Rodinné domy, které lze pořídit za relativně malé finanční náklady, jež se pojí s nízkou energetickou náročností nebo rychlou výstavbou.

Dřevostavby se staly oblíbené především kvůli několika zásadním faktorům, k nimž bezpochyby patří použití ekologického materiálu, velká variabilita vnitřních dispozic nebo pasivní podoba rodinného domu, díky níž ušetříte v budoucích letech spoustu peněz na provoz domácnosti.

Odborník na dřevostavby

Uvažujete-li o pořízení moderní a stylové dřevostavby, může vám být nápomocna společnost HP Domy s.r.o., jež se dlouhodobě specializuje na tento segment výstavby. V produktovém portfoliu firmy se nachází velká řada nízkoenergetických objektů odlišného typu.

Vybírat si můžete přízemní bungalovy, ale také dvoupatrové rodinné domy v libovolných velikostech. Jednotlivé objekty lze navíc zakoupit v rozdílné fázi rozpracovanosti, včetně difuzně otevřené varianty.

V případě individuálních přání a změn jsou realizovány dřevostavby na klíč, které do posledního detailu odpovídají požadavkům náročných klientů.

Precizně provedená dřevostavba

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv objekt, vždy se vám dostane maximální propracovanosti každého detailu, použití špičkových stavebních materiálů a vysokého standardu.

Obraťte se na skutečného odborníka, jež vám zrealizuje moderní dřevostavby se zárukou až na 30 let. Objekty, které jsou od běžného zděného domu na první pohled k nerozeznání a pyšní se štíhlou konstrukcí obvodové stěny při zachování vynikajících tepelných vlastností.

Dřevostavby na klíč, to je snadná, rychlá a cenově dostupná cesta k pořízení vlastního a vysněného obydlí. Vydejte se směrem jednoduchosti, preciznosti a možnosti získat dopravu po celé České republice zcela zdarma.

Podobné články

Sdílejte