Mezonetové byty v Praze

Čvc 11, 2014 by

30_1024Sníte o novém a jedinečném bydlení? Nechcete se stěhovat do klasické bytové jednotky v prvním patře, ale toužíte po něčem mnohem zajímavějším, co vás bude z hlediska komfortu dělat dostatečnou radost?

Pak přestaňte hledat byty v nízkých patrech a zaměřte se na ty vrchní, ba dokonce nejvrchnější.

Jsou to půdní vestavby, které jsou stále populárnější a jejichž vnitřních prostor využívají nejenom mladí lidé, ale také rodiny s dětmi. Bytové jednotky, jež sází na originalitu, útulnost a dokonalý výhled po okolí.

Kdo vám zajistí moderní půdní či mezonetové byty?

Musí to být samozřejmě profesionál, jenž dokáže provést odborné a kvalitní rekonstrukce původních prostor, z nichž vzniknou nové a jedinečné bytové místnosti. Tím tíženým subjektem může být stavební společnost Ing. Petr Moucha – stavební, spol. s r.o.

Subjekt s mnohaletou tradicí, který dokáže vystavět a zmodernizovat jakékoliv půdní byty, jež jsou proměny v něco mnohem originálnějšího a lepšího. Nehledě na to, že takové bytové jednotky získávají na své hodnotě.

Kromě půdních vestaveb se firma specializuje také na mezonetové byty, které jsou tvořeny ve dvou patrech nad sebou, jež jsou propojena interiérovým schodištěm. Taktéž často vyhledávaná bytová delikatesa.

Pořiďte si půdní vestavby na lukrativních adresách

Pokud nechcete otálet s výstavbou něčeho takového, případně s rekonstrukcí zakoupené staré půdy, vyřešte to mnohem jednodušeji a rychleji. Nahlédněte do produktové nabídky výše uvedené společnosti a vyberte si některý z aktuálně nabízených půdních bytů, jež je připraven k nastěhování.

Sami můžete na internetovém portálu www.petrmoucha.cz shlédnout půdní vestavby s různými dispozicemi a celkovou podlahovou plochou. V některých případech může jít o mezonetové byty, které budou navíc vybaveny prostornou terasou.

Profesionální služby a zajímavé ceny

pudni-vestavby-1_v7Bydlení je mnohdy investicí na celý život, proto výběr půdní vestavby svěřte do rukou opravdových odborníků, jež vám dokáží při modernizaci poradit a nabídnou spoustu příjemných alternativ. Směřujte své požadavky ke specialistům, kteří dávají přednost prověřené novodobé výstavbě a aplikují jen kvalitní stavební materiály.

I přes všechny tyto vymoženosti a značný nadstandard se totiž můžete dočkat příznivých a neodolatelných cen. Půdní vestavby, které se pro vás stanou hodnotnou investicí do let budoucích. Oslovte firmu Ing. Petr Moucha – stavební, spol. s r.o.

Podobné články

Sdílejte