Levná novostavba může přinášet problémy

Zář 21, 2014 by

ID-10034633Cena je v dnešní době hlavním aspektem při pořizování čehokoliv, o tom není pochybností. Nutno však podotknout, že se to s nízkými pořizovacími náklady nesmí jednoduše přehánět.

Na mysli máme kupříkladu levné novostavby, jež se řadí mezi stále vyhledávanější typy nemovitostí, ať už jsou to rodinné domy nebo bytové jednotky.

S nízkými nákupními cenami se totiž pojí i malá kvalita technického zpracování konkrétního objektu. Může jít o ošizenou izolaci, nepřesné řešení menších i větších stavebních detailů, potažmo aplikování nekvalitních materiálů, jež se promítají do krátké životnosti celé stavby.

Odpovídejte pouze na správné realitní inzeráty

Patříte-li mezi naprosté laiky v oblasti realit, dostáváte se do problémů již při samotném hledání vhodných inzerátů, potažmo developerských projektů.

Klamavé inzeráty na realitních serverech jsou všudypřítomné a je proto třeba rozpoznat ty seriózní a ty zavádějící. Vše mnohdy začíná prezentací konkrétních informací v inzerátu, které nemovitost až přespříliš vychvalují. Často to bývá lokalita a dostupnost k občanské vybavenosti. Zkrácené vzdálenosti a malé dojezdové časy.

V některých případech můžete narazit i na upravené fotografie, které mají smyšlený charakter a ve finále neodpovídají skutečnosti. Občas se objevují i nemovitosti, jež jsou v nabídce více realitních subjektů, což je také více, než zavádějící.

Jaké nemovitosti jsou v kurzu?

Stojíte-li právě před otázkou, do jakého bytového objektu investovat své celoživotní úspory, velice rádi vám poradíme. Jsou to moderní mezonetové byty, jež získávají na stále rostoucí atraktivitě. Byty, které vznikají propojením dvou bytových jednotek nad sebou a mají řadu výhod a předností.

I u jejich nákupu však musíte být obezřetní, pro což existuje pravděpodobně jediná rada. Volte pouze prověřené developerské projekty a mějte zkušeného odborníka z oboru v zádech.

Podobné články

Sdílejte