Jekly svařované a tažené

Říj 10, 2014 by

jekly-uzavrene-profily-300x199Jekl je pojmem, který pochází z hutního průmyslu a do kontaktu s ním se dostalo bezpochyby velké množství stavebníků. Jde o uzavřený ocelový profil, jež má velice široké upotřebení. Zakoupit ho navíc můžete i v odlišných variantách, ať už jde o jekly tenkostěnné nebo silnostěnné.

Vždy by mělo jít o kvalitní zpracování, které do posledního detailu podléhá náročným normám ČSN a mnohým dalším.

Hledáte-li profesionálního výrobce tohoto sortimentu, obraťte se na společnost Favex, která vám může nabídnout dosti zajímavé a propracované portfolio výrobků.

Jekly svařované

Jednou z možností jsou jekly svařované, které bývají doplněny o nejrůznější povrchové úpravy. Z konstrukčního pohledu se tyto produkty dělí na dvě kategorie.

  • Konstrukční
  • Kalibrované

Výjimkou nejsou ani speciální jekly svařované, u nichž se pro sváření používá vysokofrekvenční proud. Kvalitní výrobky, jež se pyšní precizností každého detailu a odlišnými rozměrovými parametry.

Jekly tažené

V bohatém produktovém portfoliu společnosti Favex lze samozřejmě narazit také na jekly tažené, u nichž je vyžadována skutečně vysoká přesnost celkového zpracování. Podélně svařované trubky, které mohou mít žíhaný, ale i nežíhaný povrch.

Samotná výroba těchto produktů je navíc v rukou konkrétního zákazníka, jež může projevit zájem o tepelné zpracování nebo o to normalizačně žíhané. Jekly tažené tak budou do posledního detailu odpovídat náročným požadavkům klienta.

Kdo je to společnost Favex s.r.o.?

Jde o zkušeného odborníka na ocelové jekly, který svoji produkci započal již v roce 1994. Hutní specialista, jenž za dobu své dvacetileté existence dotáhl výrobu k maximální dokonalosti. Subjekt zabývající se velkoobchodem, v rámci něhož můžete získat příjemné pořizovací ceny.

Nabídka firmy Favex je však mnohem bohatší, než se na první pohled zdá. Dodány vám mohou být například HPL trubky, bezešvé válcové trubky nebo ty tažené za studena.

Vsaďte na profesionální zázemí, které je doprovázeno individuálním přístupem ke klientovi a na vysokou odbornost. To vše za přispění normy EN ISO 9001:2008.