Hledáte vhodný byt v Praze?

Zář 12, 2014 by

Hledáte vhodný byt v Praze?

tesla (3)Praha 10 je místem, které je zajímavé hned z několika podstatných důvodů. Z pohledu praktického bydlení je to bezpochyby znamenitá občanská vybavenost, díky níž se nemusíte ochuzovat o vzdělávací zařízení, obchody, restaurace, bary, sportoviště, lékařské služby a mnohé další.

Byty Praha 10 jsou zkrátka sázkou na jistotu, kde se vám dostane i znamenité dopravní dostupnosti.

To může ostatně potvrdit hned několik developerských projektů, které se v této výjimečné lokalitě nachází.

Ekologické bydlení v podobě 4Blok

Pakliže se zaměříte na oblast Vršovická, jistě vaší pozornosti neunikne zcela netradiční a precizní obydlí, jež představuje developerský projekt 4Blok.

Jsou to čtyři objekty, které ve svých útrobách skrývají až 210 bytových jednotek, z nichž si dokáže vybrat skutečně každý. Je to způsobeno nejenom vnitřními dispozicemi od 1+kk do 5+kk, ale také samotnou stavbou budov, kde je přihlíženo k přírodě a ekologii.

Všechny byty projektu 4Blok jsou navíc promyšleny do posledního detailu, díky čemuž můžete očekávat maximální bytový komfort a pohodlí. Chybět vám nebudou podzemní garáže, rekuperace vzduchu, balkony, terasy nebo předzahrádky. Každý si najde to své.

Rezidence Trojická a její přednosti

Jestliže máte raději ruch velkoměsta, měli byste se zaměřit na centrum, konkrétně na Prahu 2, kde se nachází zrekonstruovaná historická budova, jež má pět zajímavých nástaveb. Dopřávat si tak můžete prostorných mezonetů, jimiž nepohrdne žádný náročný rezident.

Na mysli máme developerský projekt Rezidence Trojická, který přináší kromě rodinného zázemí, také to komerční. Je to restaurace nebo fitness centrum v přízemí, kde mimochodem naleznete i prostorné sklepní kóje.

Zakupte si některý z výše uvedených bytů a poznejte, jaké je to vlastnit moderní a nadčasově propracovanou nemovitost. Volte tu nejlepší kvalitu v tomto segmentu a nebudete zklamáni.

Podobné články

Sdílejte