Flexibilní pronájem kanceláří – Regus.cz

Srp 24, 2014 by

143-386504V začátcích podnikání každá firma řeší otázku, kde bude mít své sídlo a kancelářské prostory pro pohodlnou práci a reprezentativní příjem klientů a obchodních partnerů.

Právě na startu podnikání, kdy je firma v zaváděcí fázi a generuje jen minimální příjmy, je velmi důležité ohlídat si výši měsíčních nákladů. V této fázi si bez většího finančního kapitálu nelze dovolit drahou kancelář na prestižní adrese. Navíc ne vždy jsme schopni využít kancelář pět dní v týdnu. Například, když kvůli práci musíme být dva týdny v Praze a dva týdny v Ostravě, není ekonomické platit pronájem za dvě kanceláře, které využijeme jen z poloviny.

Naštěstí i na tuto situaci existuje efektivní řešení, v podobě flexibilního pronájmu kancelářských prostorů. Tato individualizace pronájmu kanceláří šetří vaše finance a zároveň umožňuje zefektivnit pracovní výkon a vybudovat si image silné a prosperující firmy sídlící v reprezentativních prostorách a na prestižní adrese.

Flexibilní pronájem kanceláří

Celosvětová globalizace nabízí možnost uplatnění na téměř kterémkoliv trhu. S tím se však váže mnoho cestování a práce v jiných městech v rámci republiky, nebo přímo v jiných zemích. Ne vždy nám k vyřešení pracovních záležitostí postačí mobilní telefon, internet nebo videokonference.

Kvůli velké mobilitě pracovníků a řídících manažerů se začaly měnit požadavky kladené na kancelářské prostory. V minulosti byla kancelář jediným stabilním místem, kde bylo dostupné veškeré potřebné zázemí pro práci. Hlavně tedy telefon a nepřenosný stolní počítač. Nyní však každý vlastní mobily, lehké tablety a netbooky, se kterými můžete pracovat odkudkoli. Pracovní požadavky na kancelář se přetvořily na místa poskytující plné zázemí během vašich pracovních cest.

Více kancelářských prostorů jen na pár dní v měsíci

Společnosti jako Regus.cz se zaměřují na individuální pronájem kancelářských prostorů v Česku i po celém světě. Hlavní pointou je, že si můžete dlouhodobě, ale hlavně i krátkodobě pronajmout kancelář, zasedací místnost nebo konferenční salónek kdekoliv na světě, abyste si mohli v klidu vyřídit pracovní záležitosti nebo se setkat s klienty a obchodními partnery. Administrativní prostory lze pronajmout již na několik hodin, případně dní. Nemusíte tak zbytečně utrácet za drahé měsíční nájmy a přitom můžete svým klientům a obchodním partnerům být stále nablízku.

Podobné články

Sdílejte