Ekologické vily na okraji Nymburka

Led 16, 2014 by

Sníte o luxusním bydlení, které bude vhodně situováno, bude disponovat dostatečným vnitřním prostorem a bezkonkurenční cenou? Pak zvolte za své potencionální obydlí ekologické vily, které se nachází v okrajové části města Nymburk.

V místě, kde máte na dosah ruky všechny vymoženosti tohoto města, ať už jsou to obchody nejrůznějšího charakteru, školy, školky či zábavní a kulturní zařízení. Vše je dostupné pěšky nebo prostřednictvím hromadné dopravy.

Vily s dostatkem životního prostoru

Právě v tomto místě se nachází hned osm bytových zón, které ukrývají několik vila domů s odlišným dispozičním členěním a vnitřním uspořádáním, jeř nabývá plochy až 207m2. Jednotlivé projekty se od sebe odlišují svým pojmenováním – Alfa, Beta, Gama, Kappa a Lambda.

Z pohledu architektonického jde o spojení jednoduchosti a maximálního soukromí, protože dané objekty jsou situovány do svých zahrad, díky čemuž je docíleno velkého klidu a především prosvětlení vnitřních prostor. Ekologické vily jsou zaměřeny také na nízké energetické náklady, které ocení bezpochyby každý.

Vynikající dopravní dostupnost

Situování v okrajové části je přínosné nejenom z pohledu zajištění jakýchkoliv životních potřeb v Nymburku, ale i v hlavní metropoli České republiky. Během dvaceti minut se totiž můžete ocitnout v Praze.

Co se týče nejbližšího okolí, lze počítat s vysokým klidem a dostatkem zeleně, jež umocňuje ono příjemné a poklidné bydlení se vším všudy. Nastěhujte se do okrajové části historického města a především do luxusních a nápaditě zpracovaných vil.

Podobné články

Sdílejte