Dřevěné plovoucí podlahy se zárukou

Led 9, 2015 by

2Volba podlahové krytiny je poměrně zásadní věc, protože se stává viditelnou součástí interiéru na spoustu dlouhých let. Důležité je tedy přihlížet jak k výslednému vzhledu, tak použitému materiálu a zpracování.

Chcete-li produkty od českého výrobce, určitě volte dřevěné podlahy, s nimiž se pojí záruka 25 let a spousta dalších kladů. Ekonomicky dostupná a přitom velice elegantní a originální varianta pro každého.

Jaké dřevo zvolit na podlahu?

Vybírat si samozřejmě můžete z několika přírodních vzorů lišících se hlavně svým celkovým zabarvením. Někdo vsadí na javor nebo buk, jiného osloví struktura jasanu, dubu nebo habru. Uspokojeny jsou jakékoliv požadavky zákazníků.

Plovoucí podlahy tohoto typu mají následující technické parametry.

  • Třívrstvé podlahové lamely
  • Tloušťka podlahy 15 mm

S přihlédnutím k volbě konkrétního dřeva lze počítat s patřičnou pevností, odolností a hlavně trvanlivostí, která je při stálé péči spoustu dlouhých let.

Zakoupit můžete dřevěné podlahy světlé nebo tmavší, podle toho, jak jsou mořeny.

Nakupujte podlahy přímo od výrobce

Zaměřujte se pouze na české zhotovitele moderních a esteticky unikátních podlah, u nichž máte jistotu výše zmíněného. Dopřejte si v interiéru přírodní doplněk, z něhož bude sálat teplo na pohled. Užívejte si maximální pocit útulna a komfortu.

5

Na omak příjemné dřevěné podlahy je však třeba nejenom vhodně nakoupit, ale také položit.

Kvalitní pokládka mnohé vypoví

Pod dřevěné plovoucí podlahy tohoto typu patří samozřejmě izolace proti vlhkosti, popřípadě proti kročejovému hluku. Systém skladby je velice snadný, k čemuž vám dopomohou praktické zámky. Opomínat byste neměli na ukončení 10 mm od jakéhokoliv předmětu, ať už jde o stěnu nebo jiný předmět v cestě.

Pořiďte si dřevěné podlahy, které si snadno položíte a jež vám budou dělat radost.