Designové betonové ploty

Led 19, 2015 by

Drnovice-maxPlánujete oplotit pozemek kolem svého rodinného nebo průmyslového pozemku? Chcete si v tomto ohledu dopřát kvalitního a bytelného prvku, jež bude oddělovat váš soukromý prostor od toho veřejného?

Potom stojí za zmínku betonové ploty.

Výrobky odlišného vzhledu, které si své pevné místo našly kolem zahrad nebo jako dělící stěny. Ty včetně dostatečné neprůhlednosti zajišťují i odpovídající dekoraci.

Výhody betonových plotů

Každý náročný zákazník jistě uvítá snadnou montáž. Jednotlivé desky patřičných rozměrů jsou zasazovány mezi sloupky na sebe. Vrstvením tak lze docílit naprosto originálních a zajímavých designových tvarů. Někdo vsadí na plnou výplň, jiný dá přednost betonové imitaci klasického plotu.

Přínosná je také snadná údržba. Vyhnete se určitě časově náročnému natírání či jiným obtěžujícím procesům. I přesto se bude betonové oplocení pyšnit dlouhou živostností, která přesahuje hranici 30 let.

Kvalitní betonové oplocení

Jde-li vám o nízké pořizovací náklady ve spojení s propracovaností každého prvku a zajímavými oboustrannými dekory, určitě využijte betonové ploty od společnosti MIMA ploty s.r.o. Ta se může honosit hned několika přednostmi.

galerie7_max

  • Bohatý výběr vzorů
  • Bezplatná doprava do 30 km od sídla firmy
  • Nízké pořizovací ceny

Pakliže máte zájem o nákup tohoto typu oplocení, ale obáváte se případné montáže, neklesejte na mysli. Uvedená společnost je vám schopna poskytnou i velice profesionální montáž, a to v dosti krátkém časovém horizontu.

Betonové ploty pro dostatek soukromí

Vytvořte si kolem svého rodinného příbytku harmonické a poklidné prostředí, do něhož vám nebude nikdo nahlížet. Vsaďte na kvalitní a moderní betonové oplocení, za nímž se budete cítit jako v ráji. Dlouhodobě prověřená firma MIMA ploty s.r.o. vám vše potřebné zajistí a zrealizuje.

Podobné články

Sdílejte