Dafe Plast a jeho nový showroom

Zář 8, 2014 by

obr_1405Jednoho z předních výrobců plastových a hliníkových oken v České republice asi není třeba jakkoliv zdlouhavě představovat.

I tak si tento zkušený odborník zaslouží trochu pozornosti nebo alespoň jeho nový výstavní showroom v Jihlavě, který doslova překypuje sortimentem z bohatého produktového portfolia.

Na velké ploše o rozloze 300 m2 naleznete skutečně přehršel výrobků, které na vlastní oči nejenom uvidíte, ale můžete si je vyzkoušet, ať už jsou to moderní trojskla nebo novodobé posuvné systémy balkonových dveří. Zkrátka vše, nač si jenom vzpomenete.

Plastová okna a jejich velký výběr

Pakliže přemýšlíte o výměně dosavadních oken, je toto místo ideální inspirací. Kromě ní se však dozvíte i spoustu hodnotných rad a informací, jež vám pomohou určit, která plastová okna jsou pro vás ta pravá.

Spoléhat se totiž můžete hned na několik variant, jež se liší jak designem, tak počtem vnitřních komor. Elegantní vzhled, který se pojí s velice propracovaným technickým vyhotovením. Stačí pouze požádat o cenovou nabídku a pustit se do realizace.

Hliníková okna pro náročné

Jestliže vám plast zrovna nepřirostl k srdci, nezoufejte, protože součástí nabídky společnosti Dafe Plast jsou také hliníková okna, která se vyjímají svojí propracovaností, pevností a odolností. Prahnete-li po moderní stavbě, bude to právě hliník, jež vám v této myšlence dozajista pomůže.

Odpočívejte v zimní zahradě

Nakonec je třeba neopomínat ani na stylové zimní zahrady, které patří k produktům tohoto specialisty již několik let. Nadčasové a unikátní přístavby rodinných domů, které tvoří jak ohraničenou terasu, tak prostor, jež je doslova provázán s vaší zahradou.

Spousta prosklených ploch, v nichž si můžete vytvořit originální relaxační koutek, v němž vám nebudete chybět skutečně nic. A to ani v zimě nebo za nevlídného počasí.

Vydejte se do Jihlavy, kde vás čeká obrovský showroom s řadou překvapení.