Chemická injektáž zbaví dům vlhkosti

Led 24, 2015 by

injektaz_9Vlhké zdivo je velkým nepřítelem jakýchkoliv budov, ať už jsou to ty rodinné nebo komerční a průmyslové. K tomuto viditelnému neduhu dochází především u postarších objektů nebo těch, jež nemají dokonale vyřešenou či nekvalitní izolaci proti zemní vlhkosti.

Máte-li také obdobný problém, nezoufejte. Není třeba obávat se velkých zásahů do nemovitosti, které by mohly narušit celkovou statiku. Ideálním řešením je sanace vlhkého zdiva, konkrétně je to chemická injektáž.

Moderní technologie izolace, s níž vás seznámíme trochu podrobněji.

Jak probíhá chemická injektáž?

Už samotný název této metody do určité míry prozrazuje, že proces bude realizován za přispění chemických látek. Typickým příkladem jsou polyuretanové pryskyřice, silikonové mikroemulze nebo akrylátové gely.

Jejich dopravení do zdiva je velice jednoduché. Probíhá prostřednictvím navrtaného otvoru na vhodném místě. To je samozřejmě realizováno po celém obvodu budovy.

S pomocí chemické injektáže je vytvořen speciální film, přes který neproniká voda dále do zdiva. Tedy efektivní a účelná izolace se vším všudy.

Chemická injektáž od profesionálů

Pakliže vaší volbou bude chemická injektáž vlhkých budov, určitě se do takové práce nepouštějte svépomocí a vybírejte prověřené odborníky. Specialisty, disponující dlouholetou praxí. Právě ti vám mohou nabídnout i jiné typy sanace vlhkého zdiva.

  • Aktivní elektroosmóza
  • Podřezání zdiva
  • Hydroizolace spodní stavby

Tím tíženým subjektem je František Hróz, jehož počínání má několik fází. V prvopočátku je to navržení vhodného řešení, včetně celkové finanční kalkulace. Posléze dochází k realizaci, jež sebou přináší tížená ovace.

Volte v tomto ohledu skutečnou jednoduchost, variabilitu a rychlost celé realizace. To vše pod odborným drobnohledem a za příjemné pořizovací náklady.