Byty které nepočkají – Nové Chabry

Úno 17, 2014 by

Bydlení na Praze 8 je v neustálém rozkvětu a důkazem toho je také developerský projekt Nové Chabry. Čtyřpodlažní bytové domy moderního vzhledu, které společně tvoří jeden veliký a uzavřený areál.

Právě v něm si lze vybírat až z 88 bytových jednotek, které jsou k dispozici lidem vyznávajícím klid, soukromí, zeleň a všestranné zázemí na každém kroku. Tyto aspekty splňuje především mateřská školka a obchody, které lze nalézt v této uzavřené oblasti.

Co přináší rezidence Chabry?

Využít můžete především velikostně rozdílných bytů, které předkládají dispozice od 1+kk po 4+kk. Bytové jednotky, jejichž součástí je samozřejmě balkon nebo předzahrádka v přízemí. Domoci se lze příjemného standardu a kvalitního vybavení.

Rezidence Chabry je však ideálním místem také pro malé děti, pro něž je zde připraveno velice profesionální zázemí.

Lokalita je vyhledávaná i kvůli rychlé a blízké dopravní dostupnosti, cyklostezce a praktické občanské vybavenosti, kterou lze nalézt v okolí.

Druhá fáze projektu Nové Chabry

Některé byty z první etapy tohoto veleúspěšného developerského díla nejsou téměř vyprodány a již nyní se chystá druhá fáze, v rámci níž bude co nejdříve spouštěn prodej dalších bytových jednotek. Nové a stylové byty, které budou navazovat na nynější zástavbu a kde se vám dostane všeho výše zmíněného.

Strůjcem toho všeho je developerská společnost Star Group, která má v tomto ohledu dosti bohaté zkušenosti a pohybuje se na trhu již od roku 2003.  Specialista, jenž dbá hlavně na preciznost výsledného provedení a maximální uspokojení potenciálních rezidentů.

Postarejte se o to, že se Nové Chabry stanou vaším budoucím domovem, který bude po finanční stránce velice dostupný. Rezidence Chabry, kde se vám bude žít přímo blaženě.

Podobné články

Sdílejte