Byty, které budou kopírovat váš životní styl

Bře 25, 2015 by

Byty, které budou kopírovat váš životní styl

Moderní příbytek libovolného typu je jistě přáním každého z vás. Lidé stále častěji investují do vlastního bydlení. To je z ekonomického hlediska nejenom výhodné, ale celkově příjemné. Zaměřit byste měli především na novostavby, jež v posledních několika letech získávají na stále rostoucí popularitě.

K dispozici je čím dál více developerských projektů, které volné byty či domy nabízí po desítkách, tudíž si na své může přijít opravdu každý. Je-li vaším středem zájmu Praha, stačí znát pouze předpokládané dispoziční členění nebo velikost vnitřních prostor a není co řešit.

Nové byty v Praze mají spoustu podob

Zahledíte-li se mezi aktuální developerské projekty, zjistíte, že pro kohokoliv se něco najde. Nabízeny jsou jak ekonomicky dostupné nemovitosti, tak ty překypující značným luxusem. Někdo dá přednost ekologickému zpracování, jiný volí raději spoustu prosklených stěn s báječným výhledem.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv byty, vždy dávejte zelenou jen prověřeným developerským společnostem, od nichž lze očekávat maximální kvalitu zpracování. Typickým příkladem je několik níže uvedených projektů.

  • Park Klecany
  • Britská čtvrť
  • Nové Chabry
  • Ecocity Malešice

5cb47ac99081469082d4df82edf543eb

Vězte, že podobných bytových komplexů jsou desítky, stačí si pouze zvolit tu správnou lokalitu.

Novostavby na klíč

K velkým kladům nákupu hotového řešení patří především úspora drahocenného času. Mnohdy se oprostíte i od zdlouhavého nakupování vybavení, protože odpovídající nadstandard je již součástí běžné ceny.

Pořiďte si nové byty v Praze, v nichž se budete cítit skvěle, pohodlně a hlavně, jako doma. Nastěhujte se tam, kde vám nebude chybět zeleň, občanská vybavenost nebo dopravní dostupnost. Do míst, jimž nelze z bytového hlediska cokoliv vytknout, včetně přijatelných provozních nákladů.

Podobné články

Sdílejte