Byty Hloubětín – skvělá lokalita u metra

Kvě 27, 2015 by

Byty Hloubětín – skvělá lokalita u metra

Hlavní město doslova vybízí potenciální rezidenty k nákupu vhodného developerského projektu, ať už jde o byt nebo dům. Je to především možnost širokého pracovního uplatnění v metropoli, stejně, jako bohaté občanské zázemí.

Ideálním místem může být například Praha 9, která představuje odlehlejší nekomerční část velkoměsta. Na své si zde přijdou jak ti, kdo rádi nakupují, tak milovníci přírody a zelených ploch. Opomíjeno samozřejmě není ani bezpečná dětská hřiště.

Poznejte nové byty Park Hloubětín

Hledáte-li cenově zajímavý developerský projekt, jehož situování bude na výbornou, možná byste se měli zaměřit na Park Hloubětín. Již samotný název tohoto stavební díla prozrazuje, že o zelené plochy a blízkost přírody nebude nouze. Tím však dostupnost příjemných věcí dozajista nekončí.

  • Nákupní centrum Harfa
  • Obchodní centrum Černý Most
  • Poliklinika
  • Mateřská a základní škola, včetně gymnázia

Občanská vybavenost této lokality je skutečně znamenitá a tvoří ji i nejrůznější multikina, pošty, banky a další.

Park Hloubětín je tím pravým

Budou-li vaší finální volbou byty Praha 9, určitě se v žádném případě neokrádejte ani o patřičné sportovní zázemí, které ostatně patří ke spokojenému způsobu života. V lokalitě je velké kvantum spolků, využít však můžete i venkovní areály. Zajímavý je například golf, plavecký bazén nebo řada cyklostezek.

Zaměřte se na Prahu 9, jež vás oslní ve všech ohledech, a to i z hlediska dopravní dostupnosti, jíž vévodí například stanice metra B – Hloubětín, popřípadě místní tramvajové zastávky.

Nové byty Praha Hloubětín se pro vás stanou ekonomicky výhodnou investicí, která sebou přináší řadu bonusů a nadstandardních služeb. Nastěhujte se do lokality, v níž se budete cítit doopravdy šťastně, ať už půjde o jakoukoliv oblast vašeho zájmu.

5335e5dbd3be4cc78e588ab9e2f5aa7e