Bydlení v Praze za příjemné ceny

Úno 4, 2015 by

Bydlení v Praze za příjemné ceny

Hlavní město České republiky láká stále více rezidentů, a to především díky bohatým pracovním možnostem a pestré občanské vybavenosti. Pořídit si tam můžete kupříkladu novodobé developerské projekty předkládající hlavně bytové jednotky nebo rodinné domy.

Bydlení v Praze se díky pestrosti těchto stavebních komplexů stává poměrně dostupné. Široké varianty výběru osloví jakéhokoliv rezidenta. Mezi ně mohou patřit svobodné páry, jež chtějí investovat do dispozic 1+kk, ale také rodiny s dětmi vyhledávající prostor až 5+kk.

Novostavby libovolného typu

Ať už se zaměříte na jakékoliv projekty, máte pokaždé záruku v tom, že bydlení bude situováno v prostředí, v němž nechybí vynikající dopravní dostupnost, občanské zázemí v okolí nebo zeleň a příroda. Na tu dbá spousta lidí skutečně nejvíc. Ostatně, kdo by nechtěl bydlet v ruchu velkoměsta a zároveň mít příjemný park za domem?

Pakliže chcete nějaké tipy na moderní a stylové novostavby, podívejte se na tyto.

  • Ecocity Malešice II
  • DOCK Rezidence
  • Park Hloubětín

Jde o nové a moderní bydlení, které je obvykle spojeno s příjemným výhledem po okolí a poměrně nízkými energetickými nároky. Zkrátka domov, jak se patří.

a02-770x386

Nové byty v Praze nebo rekonstrukce

Při volbě rodinného bydlení se naskýtá ještě jedna možnost výběru. Buď si zakoupíte prostorné nové byty v Praze, nebo vsadíte na stylové modernizace činžovních domů. I tam vznikají nové bytové jednotky na úrovni, jež pojí historii s novodobými stavebními technologiemi. Typickým příkladem je developerský projekt Byty Holečkova.

Uklidnit vás můžeme minimálně v tom, že nových bytových domů se na území hlavního města nachází skutečně bezpočet. Můžete se proto pohodlně usadit a oddávat se příjemnému a pestrému výběru. Ten vám ostatně přináší internetový portál bytyprodejpraha.cz nebo realitní web reby.cz.

Podobné články

Sdílejte