Betonové střešní tašky Mediterran

Dub 14, 2014 by

Rozhodujete-li se o svém budoucím vzhledu střechy, respektive přemýšlíte-li nad tím, jaký typ střešní krytiny zvolit, přinášíme vám přímý pohled na jednu z variant, která je v dnešní době velice populární. Není to klasická pálená taška, nýbrž ta betonová.

Konkrétně kvalitní betonová taška Mediterran. Jde o profesionálního výrobce, jenž se pyšní dlouhou historií a pozitivními výsledky. Tyto moderní betonové tašky předčí svými vlastnostmi i střešní krytiny odlišného typu.

Jaké jsou výhody betonové tašky?

Je to určitě vysoká pevnost tašek, která se pojí s poměrně výraznou odolností vůči povětrnostním podmínkám, ať už je to nepřízeň v podobě prudkých dešťů, tak slunečného záření. Pokud jde o slunce, betonové tašky Mediterran mají také dlouhotrvající barevnou a tvarovou stálost.
betonová taška
Pakliže bychom vzali v potaz srovnání s pálenými taškami, mají ty betonové velice nízkou hmotnost, díky čemuž je zaručena nejenom velice příjemná manipulace s nimi, ale i menší nároky na nosnost celé střechy.

Betonové tašky Mediterran jsou absolutně bezúdržbové, tudíž se o jejich vnější vzhled a dlouhodobou životnost nemusíte jakkoliv starat. Navíc jde o ekologickou výrobu, která se pojí s využíváním přírodních surovin.

Výhodná cena střešní krytiny Mediterran

Střešní tašky od tohoto známého výrobce, který má působnost po celém území České republiky, jsou navíc produkovány v několika odlišných provedeních, aby byly uspokojeny potřeby každého zákazníka. Nejde pouze o tvary, ale i barevnou škálovatelnost.

Zvolte tu správnou krytinu pro novou nebo zrekonstruovanou střechu. Využijte produktového portfolia výrobce Mediterran, který vás kromě výše zmíněného, okouzlí i zajímavými cenami. Kontaktujte obchodní zástupce ještě dnes.

Volba v případě budoucí střechy je jednoznačná, vyzkoušejte betonové tašky Mediterran.

Podobné články

Sdílejte